Athletes with Confirmed Entries as at 8th November, 2018:

 

Youth Girls - Born 2004 onwards,

 

 

Athlete Regional Youth Academy  Heat
     
 Jorja Nicolson  LNI  
Lily Walsh CNI  
Morgan Overington Auckland & North  
Bella Ives LNI  
Jessie Coxon LNI  
Lucy Evans LNI  
Charlotte Westend Auckland & North  
Georgia Pettersons LNI  
Seana Gray CNI  
Caolinn Gray CNI  
Lucy Evans Auckland & North  
Hannah Prosser     
Sophie Spencer Auckland & North  
Charlotte Brown Auckland & North  
 Hayley Cornwall  LNI  

 

 

 

Youth Boys - Born 2004 onwards,

 

 

Athlete Regional Youth Academy Heat
     
 Lucas Reed  LNI  
Harry Stew LNI  
Kyran Moyle Auckland & North  
Jack Pettersson LNI  
Luke Blackwood Auckland & North  
 Matthew Kirkwood  CNI  
Zak Lee LNI  
Toby Finlayson Auckland & North  
 Thomas Duncan LNI  
Toby Smith LNI  
Morgan Flanagan Canterbury  
Sebastian Hayman LNI  
Cameron Maunder Auckland & North  

Junior Girls - Born 2000 - 2003,

 

 

Athlete Regional Youth Academy Heat
     
 Fallon Roy  LNI  
Emily Irvine CNI  
Hannah Howell CNI  
Maddy Clarke Auckland & North  
Grace Blissett CNI  
Natalya Carter Auckland & North  
Lucy Farrell Auckland & North  
Zara Jancys Auckland & North  
Georgina Bryant Lower North Island  
Charlotte Carter Auckland & North  
Olivia Cummings Auckland & North  
Hannah Barnsley Tasman  
Sacha McLeod Auckland & North  
 Georgia Prosser  Canterbury  
Maddison Gray Lower North Island  
Holly Ffowcs Williams Canterbury  
Abbie Mortimer CNI  
 Pixie Cockerill  Canterbury  
Olivia Kikstra Canterbury  
 Tori Bendall  LNI  
Sophie Hogan CNI  

 Junior Boys - Born 2000 - 2003,

 

 

Athlete Regional Youth Academy Heat
     
Saxon Morgan   Canterbury  
Lachlan Haycock CNI  
Logan Currie Canterbury  
Callum Hockey Auckland & North  
Nick Wotton CNI  
Chris Wotton CNI  
Julius Staufenberg Southland & Otago  
Leo Staufenberg Southland & Otago  
Luke Scott LNI  
Callum Hancock LNI  
Adam Martin  LNI  
Andrew Matthews Auckland & North  
Joseph Westend Tasman  
Blake Miller CNI  
Liam Miller CNI  
Jade Stafford CNI  
Sola Kuwasaki Canterbury  
 Connor Guillemot Tasman  
Jaxon Taylor Southland & Otago  
 Josiah Ney  CNI  
Caleb Ney CNI  
Reece Rush Canterbury  
Chris Johnson LNI  
 Ben Raven CNI   
 Ivan Abele  CNI  
 Lachie Baird  Southland & Otago  
James Corbett Auckland & North  
Cody Dalton Auckland & North  

 

 

 

U21 Girls - Born 1998 - 99,

 

Athlete Regional Youth Academy

Heat

     
     

U21 Boys - Born 1998 - 99

 

 

Athlete Regional Youth Academy Heat
     
 David Martin  LNI  
Sam Bentham LNI